Twój koszyk jest pusty


Adapter USB NOSTROMO

Adapter zasilania USB
adusb3adusb2adusbadusb4adusb5adusb6

Cena
Cena sprzedaży: 38 zł
Dostępne: 3 szt.

Szczegóły produktu

Umożliwia podłączenie zewnętrznego zasilacza do urządzenia (DAC, itp.) które jest zasilane tylko z portu USB.

Jak widać na zdjęciach - adapter posiada gniazdo USB 2.0, do którego wpinamy kabel USB, który do tej pory mieliśmy podłączony do urządzenia, natomiast wtyk adaptera wpinamy w jego miejsce. Tym samym odcinamy zasilanie które do tej pory było dostarczane z komputera. W adapterze jest wbudowane gniazdo zasilające w standardzie 5,5mm/2,1mm, do którego podłączamy dowolny zewnętrzny zasilacz 5V.

Na przykład: ten, ale najlepiej zastosować jest dobrej klasy nasz liniowy zasilacz 5V, generalnie ten adapter został skonstruowany do współpracy właśnie z tym zasilaczem.

Ten prosty adapter posiada kilka ciekawych możliwości:

Za pomocą zlutowania styków jumpera JP1 mamy dwie możliwości - albo do odbiornika podajemy zasilanie zewnętrzne, przez wbudowane gniazdo zasilające (zwarte 1 i 2, jest to ustawienie domyślne), albo zasilanie jest podawane z gniazda USB komputera (zwarte 2 i 3), mimo zasilania z komputera prąd jest kondycjonowany za pomocą filtra wbudowanego w adapter - testy wykazały zadziwiająco pozytywny wpływ takiego ustawienia na działanie urządzeń końcowych. Jeśli chcesz adapter tak skonfigurowany, napisz to w uwagach do zamówienia.

Podobnie wygląda sprawa z JP2, który zwiera trzy różne masy - komputera z masą odbiornika i masą zewnętrznego zasilania - to jest właśnie domyślne ustawienie tej zwory, ale można na życzenie rozłączyć dowolną masę

 

Gwarancja pisemna 24m

 

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy

Jako konsument* możesz zwrócić ten przedmiot. Masz na to 14 dni kalendarzowych. Aby cała procedura przebiegła sprawnie...

Pobierz TEN DRUK => Wypełnij => Wyślij ze zwracanym przedmiotem we wskazanym terminie.

* nie dotyczy firm, czyli tych kupujacych którzy przy zakupie wybiorą opcję "Faktura VAT dla firm"

Kategorie

RTM Studio

Our website is protected by DMC Firewall!