Twój koszyk jest pusty


HeadAmp Valentine V.3.0

Valentine jest to wysokiej klasy samodzielny wzmacniacz słuchawkowy.
bez-nazwy-21951bez-nazwy-529bez-nazwy-4161bez-nazwy-672

Cena
Cena sprzedaży: 290 zł
Brak produktu

Szczegóły produktu

Valentine jest to wysokiej klasy samodzielny wzmacniacz słuchawkowy, i tylko wzmacniacz słuchawkowy, nie jest to połączenie dac+pseudo wzmacniacz na jednym opampie.

 

Uwaga! wersja 3.0

Tu nie ma kompromisów, wzmacniacz ma za zadanie napędzić pełną mocą słuchawki nawet 600 Ohm i robi to doskonale!!

Jak to robi?

Układem odpowiadającym za dostarczenie tej mocy do słuchawek jest TPA6120, kostka doskonała ale niejednokrotnie źle aplikowana co daje w efekcie suchy i ostry dźwięk czasem wręcz przykry przy głośniejszym słuchaniu. Jest na to sposób, aby wykorzystać jej pełną moc, ale też pozbawić charakterystycznej ostrości. Są to odpowiednio zaaplikowane J-fety.

Tak więc w układzie jako przedwzmacniacz pracuje układ na elementach dyskretnych firmy TOSHIBA, układ przedwzmacniacza powstał w efekcie inspiracji doskonałymi konstrukcjami Nelsona Passa. Z połącznia tych dwóch idei powstał świetny wzmacniacz o dużej mocy ale pięknym analogowym brzmieniu.

Wzmacniacz słuchawkowy Valentine zrobiony został z myślą o jak najlepszej współpracy z naszymi dac-ami NOSTROMO a głównie z NOSTROMO wolf i w tym zestawieniu sprawdza się idealnie. Doskonale, synergiczne zestawienie Wolfsona z układem wzmacniacza Texas Instruments pozwolą zrobić z tych urządzeń profesjonalny zestaw audio. Valentine to neutralny wzmacniacz. Nie dodaje nic do brzmienia ani nie odejmuje. Można powiedzieć, że tchnie nowe życie w każde słuchawki a muzyka nabiera wreszcie sensownego wyrazu. Jest bardziej otwarta i soczysta.

W tym segmencie cenowym to bezkonkurencyjna oferta na rynku.

Cechy produktu:

Wyjście słuchawkowe: jack 6.3mm Główny układ wzmacniacza: TPA6120 firmy Texas Instruments o 0.00014% THD + N Wysokiej jakości potencjometr Bourns ProAudio Dwa wejścia sygnału analogowego audio - 2xRCA i Jack 3.5mm Specyfikacja techniczna: Moc wyjściowa: 1W (16 ohm) ; 80mW (600 ohm) Impedancja słuchawek: 16Ω ~600Ω SNR: ≥120dB Zniekształcenia: 0.003%(100mW)

W zestawie:

Wzmacniacz słuchawkowy Valentine
Zasilacz
Instrukcja (pobierz)
Gwarancja 24m

TUTAJ do przeczytania recenzja naszego wzmacniacza w portalu Zakupek.pl

Jeśli zależy Tobie na bardzo dobrym zasilaniu, polecam kupno TEGO ZASILACZA

 

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy

 Jako konsument* możesz zwrócić ten przedmiot. Masz na to 14 dni kalendarzowych. Aby cała procedura przebiegła sprawnie...

 Pobierz TEN DRUK => Wypełnij => Wyślij ze zwracanym przedmiotem we wskazanym terminie.

 * nie dotyczy firm, czyli tych kupujacych którzy przy zakupie wybiorą opcję "Faktura VAT dla firm"

 

Kategorie

RTM Studio

Our website is protected by DMC Firewall!