Twój koszyk jest pusty


DAC uNOSTROMO V6

Wysokiej jakości, za niewielką cenę DAC, czyli konwerter sygnału cyfrowego z komputera przez port USB do analogowego (stereo) Line Out oraz wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.
un616un62bez-nazwy-898un63un64bez-nazwy-962un65un66

Cena
Cena sprzedaży: 330 zł
Dostępne: 3 szt.

Szczegóły produktu

DAC – AUDIO Wejście USB Wyjście 2x RCA(stereo) oraz jack 3,5mm wzmacniacza słuchawkowego

Cztaj test:

Uwaga! obecnie w sprzedaży jest najnowsza wersja uNOSTROMO, V6. Zmieniona została cała płyta pcb, poprawione i zoptymalizowany układ elementów i wiele drobniejszych zmian.

Nowe gniazdo słuchawkowe, z funkcją przekierowywania sygnału. Wtyk włożony - dźwiek idzie na słuchawki. Gniazdo puste - dźwięk idzie na tylny panel do gniazd RCA.

Nowy potencjometr, lepsza równomierność regulacji, funkcja włączania zasilania całego urządzenia.

Nowe panele, w całości aluminiowe, w jednolitym kolorze, jak obudowa.

Od tej wersji, uNOSTROMO dostepny jest tylko w czarnej obudowie.

Podstawowe parametry zostały te same, ale pod względem jakości dźwięku jest lepiej.

Zasilanie tylko z portu USB, zasilanie dopracowaliśmy maksymalnie jak to tylko możliwe. Specjalnie do uNOSTROMO opracowany został nowatorski wewnętrzny system zasilania który prawie całkowicie uniezależnia nas od jakości prądu z komputera. Komputer ma za zadanie jedynie dostarczyć prąd, a już wewnętrzna sekcja zasilania zadba o to aby ten prąd miał odpowiednie napięcie i był maksymalnie odszumiony.

Mimo ze ten dac jest najtańszym w naszej ofercie, na jego skonstruowanie poświęciliśmy najwięcej czasu i wysiłku ale myślę że efekt jaki uzyskaliśmy całkowicie to uzasadnia.

Wysokiej jakości, za niewielką cenę DAC, czyli konwerter sygnału cyfrowego z komputera przez port USB do analogowego (stereo) Line Out oraz wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, gniazdo na przednim panelu. Dac uNOSTROMO został wykonany z najwyższej jakości elementów. Kondensatory WIMA, Rezystory precyzyjne VISHAY DRALORIC, kwarc 12MHz dokładność 20ppm.

Gniazda RCA firmy PRO SIGNAL pozłacane. Sekcja zasilania zbudowana została w oparcie o zasilanie ze złącza USB, wykonana została maksymalnie możliwa separacja i eliminacja zakłóceń zasilania z komputera. Cyfrowe wejście z komputera (USB) wykonane na układzie Burr-Brown Audio PCM2707, Uwaga! wejście USB akceptuje pliki dźwiękowe o rozdzielczości max 48kHz.

Konwersja cyfrowo-analogowa (dac) to układ firmy WOLFSON 24-Bit Resolution SNR: 112 dB Wzmacniacz słuchawkowy ma parametry: Moc wyjściowa: 85mW x 2 przy 32 Ohm THD+N 0.0007% SNR > 110dB Obsługa słuchawek o impedancji 16 do 300 Ohmów, czyli większość dostępnych. Na wyjściu 2xRCA na tylnym panelu poziom sygnału wynosi 2,1RMS Widoczne na przednim panelu uNOSTROMO wysokiej jakości gniazdo akceptuje wtyki o średnicy 3,5mm.

Regulacja głośności potencjometrem (ALPS ProAudio) działa tylko dla gniazda słuchawkowego.

Aktualną instrukcje do urządzenia można pobrać tutaj

Wejście USB kompatybilne z Mac, Linux i Windows, nie potrzeba sterowników.

działa bez problemów z Windows XP, VISTA, 7, 8, 8.1, 10

Mac OS

Linux

Android od 4,2 z OTG

DAC uNOSTROMO pozwala w prosty sposób przekształcić komputer w doskonałej jakości serwer muzyczny. Gwarancja pisemna 24 miesiące. Obudowa ma rozmiary: szerokość 67mm, wysokość 35mm, głębokość 108mm (baz złącz) W komplecie z urządzeniem jest kabel USB 1m.

 
Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy

Jako konsument* możesz zwrócić ten przedmiot. Masz na to 14 dni kalendarzowych. Aby cała procedura przebiegła sprawnie...

Pobierz TEN DRUK => Wypełnij => Wyślij ze zwracanym przedmiotem we wskazanym terminie.

* nie dotyczy firm, czyli tych kupujacych którzy przy zakupie wybiorą opcję "Faktura VAT dla firm"

Kategorie

RTM Studio

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd